• Polskie
  • Polska(PLN zł)
/

Zasady wysyłki

Ta polityka dotyczy zamówień (Polska). Polityka ta ma na celu zapewnienie jasnego zrozumienia naszych zasad i procedur wysyłki. Prosimy o dokładne zapoznanie się z nią po złożeniu zamówienia w naszym sklepie.

Koszty wysyłki:
   Darmowa wysyłka na terenie Polski

Czas wysyłki:
Czas realizacji naszego zamówienia to 1-3 dni robocze, a dokładny czas wysyłki towaru to 15-25 dni roboczych.

Zmiana adresu
Jeśli otrzymałeś informacje o śledzeniu przesyłki przez e-mail, przykro nam, ale nie ma możliwości zmiany adresu wysyłki. Jeśli nie otrzymałeś numeru śledzenia, postaramy się go zmienić, ale nie możemy zagwarantować, że będzie to możliwe. Jeśli chcesz wysłać przesyłkę na więcej niż jeden adres, będziesz musiał zapłacić osobno.

Anulowanie zamówienia
Jeśli zmienisz zdanie przed otrzymaniem informacji o śledzeniu zamówienia, możemy przyjąć anulowanie w dowolnym momencie przed wysłaniem informacji o zamówieniu. Nie możemy anulować zamówienia, jeśli zostało ono już dostarczone.

Śledzenie zamówienia
Po wysłaniu zamówienia i wygenerowaniu przez firmę kurierską numeru śledzenia, będziesz mógł otrzymać informacje o śledzeniu zamówienia pocztą elektroniczną.
Informacje o dostawie zamówienia można również wyświetlić na naszej stronie śledzenia przesyłki.

Uszkodzone lub brakujące paczki
Po otrzymaniu wszystkich przedmiotów prosimy o ich dokładne sprawdzenie. Czasami przesyłki mogą być uszkodzone w transporcie. Jeśli tak się stanie, wystarczy wysłać e-mail i zniszczyć zdjęcia w ciągu 15 dni od dostawy. wszelkie uszkodzone lub brakujące przedmioty zgłoszone po 15 dniach nie zostaną zwrócone. Nie wyrzucaj żadnych opakowań ani produktów, dopóki wszystkie kwestie związane z wysyłką nie zostaną rozwiązane. Wyślij nam wiadomość e-mail na adres support@sowatyto.com . W ten sposób możemy współpracować z Tobą, aby rozwiązać problem.

Uwaga: Nie ponosimy odpowiedzialności za następujące problemy z dostawą
Nieprawidłowy/niedostępny/niekompletny adres dostawy
Nieprawidłowy/niedostępny numer telefonu

 W przypadku pytań dotyczących zasad wysyłki, prosimy o kontakt.

Email: support@sowatyto.com

Tel: +48 725562961

Adres: Kurczaki 40, 93-323 Łódź, Polska

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 CET